
Стельовий світильник Kaspa Longis 10525309 три плафони
27 215 ₴
- В наявності
- Код: 61461591
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стельовий світильник Kaspa Longis 10525309 призначений для різних приміщень: вітальні, кухні, спальні та їдальні. Модель забезпечує рівномірне та ефективне освітлення за допомогою трьох джерел світла максимальною потужністю 60 Вт кожен. Прозорі абажури зі склом ручної роботи красиво розсіюють світло, створюючи затишну атмосферу вдома. Сумісна зі світлодіодними лампочками та традиційними джерелами світла з цоколем E27. Технічні характеристики: ширина 126 см, висота 135 см, діаметр кожного абажура 18 см. Світильник відноситься до класу енергоспоживання А, що забезпечує економічне використання електроенергії без зниження яскравості. Дизайн виконаний з металу та скла, чорний корпус надає конструкції сучасний та елегантний вигляд. Можливість регулювання висоти дозволяє підлаштувати світильник до конкретного інтер'єру та індивідуальних потреб. Кожен світильник унікальний завдяки ручній роботі абажурів. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro, Sypialnia |
| Мoдель | LONGIS PLAFON |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Etno, Angielski |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 126 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 215 ₴





