
Підвісний світильник Kaspa Avia 10416115
15 348 ₴
- В наявності
- Код: 61461627
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Kaspa Avia 10416115. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів. Це не тільки джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може суттєво вплинути на вигляд приміщення. Завдяки різноманітності доступних моделей, люстри чудово підійдуть для різних кімнат, створюючи затишний і функціональний простір. Параметри світла та функціональність. Підвісна лампа. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W, що робить її ідеальною для освітлення менших приміщень, таких як вітальня чи спальня. Ця лампа підтримує.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | AVIA S |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 250 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 348 ₴









