
Підвісний світильник Kaspa Avia 10417115
18 160 ₴
- В наявності
- Код: 61461630
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Kaspa Avia 10417115. Люстри є надзвичайно важливим елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Залежно від стилю, в якому ми облаштовуємо нашу квартиру, можемо обирати з різних моделей люстр. Одним з цікавих виборів на ринку є., яка ідеально поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Світлові параметри. це підвісна лампа, яка пропонує одне джерело світла з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню. патрона E27., ми можемо користуватися різними видами лампочок,.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 193 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | AVIA M |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 300 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 160 ₴









