
Підвісна лампа Kaspa Avia 10418115
22 533 ₴
- В наявності
- Код: 61461631
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Kaspa Avia 10418115. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів. Вони в значній мірі визначають атмосферу в приміщеннях, впливаючи як на комфорт використання, так і на естетику простору. Різноманітні застосування люстр роблять їх ідеальними як у вітальнях, спальнях, кухнях, так і в інших приміщеннях. Однією з унікальних моделей є. Kaspa Avia 10418115., яка вирізняється своїм індустріальним стилем і відмінним виконанням. Параметри світла. Люстра. була спроектована з.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 203 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 40 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Avia 10418115 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісний світильник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 203 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 533 ₴

