
Стельовий світильник Kaspa Vero 30444202 два джерела світла
13 366 ₴
- В наявності
- Код: 61461645
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Kaspa Vero 30444202 — елегантне рішення для сучасного інтер'єру. Виробіб виготовлений з високоякісного металу з чорним корпусом та білим внутрішнім покриттям, розміри: 12 см (ширина, висота, діаметр абажура). Оснащений двома джерелами світла з патронами E27, максимальна потужність лампочки 60 Вт. Сумісний із світлодіодними та енергозберігаючими лампочками, включаючи моделі з функцією регулювання яскравості. Клас енергоспоживання А гарантує низьке енергоспоживання та зменшені рахунки за електроенергію. Світильник має високий захист від пилу та вологи, простий у обслуговуванні завдяки можливості заміни ламп. Універсальний для застосування у житлових та комерційних приміщеннях: вітальні, їдальні, кухні, кабінеті або спальні. Працює від мережі 220В. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Biuro, Jadalnia, Kuchnia, Sypialnia |
| Мoдель | VERO S |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 366 ₴

