
Плафон Kaspa Roll білий 10708801
39 785 ₴
- В наявності
- Код: 61461683
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Kaspa Roll Біла 10708801. Стельові світильники відіграють ключову роль в кожному інтер'єрі, не тільки пропонуючи необхідне освітлення, але й впливаючи на атмосферу та стиль приміщення. Завдяки своїй універсальності та різноманітності застосувань, вони є ідеальним рішенням для кожного приміщення. Одним з таких унікальних продуктів є., яка поєднує в собі сучасний дизайн, високу якість виконання та функціональність. Параметри світлового потоку та тип джерела світла. Стельовий світильник. була оснащена 8 джерелами світла, що забезпечує. хороше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Тип | Плафон |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажуру | 48 см |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 4 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | 10708801 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 785 ₴





