
Настінний кінкет Jupiter Delfina 1598Dek2Ch
14 098 ₴
- В наявності
- Код: 61490707
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стійка DELFINA 2xE14 Кінкет вгору Гламур Срібляста Jupiter. Ефектний, декоративний кінкет з родини DELFINA, виготовлений повністю з хромованих елементів. Цей класичний кінкет ідеально підійде для розкішних, просторих інтер'єрів, таких як просторий салон або сходова клітка. Оздоблений безбарвними, сертифікованими кристалами та сріблястими, елегантно блискучими абажурами. Все це робить лампу надзвичайно елегантною. Продукт виготовлений в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без лампочок. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ: Продукт польської марки Jupiter.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Глибина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 098 ₴

