
Торшер Jupiter Egida 1609Egpch
24 715 ₴
- В наявності
- Код: 61490717
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. EGIDA класична підлогова лампа абажур хромована 1609. EGIDA. EGIDA класична підлогова лампа - елегантність у хромованій версії. Додайте трохи вишуканості та сучасної елегантності до свого інтер'єру з класичною підлоговою лампою EGIDA. Завдяки унікальному поєднанню матеріалів, таких як хромована основа та сірий абажур, ця лампа стає винятковим твором мистецтва, яке ідеально вписується в різноманітні стилі оформлення. Висота 166 см, ідеально підходить як для менших, так і для більш просторих приміщень, забезпечуючи м'яке та затишне освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Jupiter |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Класичні, LED |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 715 ₴

