
Настінний світильник Maytoni Gelid хром MOD184-WL-01-CH G9
9 407 ₴
- В наявності
- Код: 61491668
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Maytoni Gelid MOD184-WL-01-CH у стилі glamour, виконаний у хромованому кольорі. Корпус виготовлений з металу та скла. Джерело світла G9 з однією точкою освітлення, максимальна потужність лампи 40 Вт. Енергетичний клас A. Ступінь захисту IP20. Компактні розміри: ширина 14 см, висота 21 см, глибина 10 см. Підходить для використання у сучасних інтер'єрах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 10 мм |
| Джерело світла | G9 |
| Кількість точок світла | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Матеріал | Метал і скло |
| Мoдель | MOD184-WL-01-CH |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль | Glamour |
| Тип | Настінний світильник |
| Колір | Хром |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴




