
Підлоговий світильник Maytoni Calvin коричневий Z177FL01BR
20 212 ₴
- В наявності
- Код: 61491682
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа CALVIN Z177-FL-01-BR - Maytoni. - це німецький бренд, що пропонує широкий асортимент сучасних ламп. Класичні моделі, які також присутні, завжди мають нотку модерністського декору. Найцікавіші пропозиції - це безсумнівно підвісні лампи. Модерністський стиль робить кожну лампу завершенням вишуканої аранжировки. Maytoni також пропонує бра, стельові світильники та підлогові лампи в стилі гламур, модерн класик. Висока якість та точність виконання задовольнять кожного, хто скористається пропозицією німецького виробника. Цікаві лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 51 мм |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Мoдель | Z177-FL-01-BR |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підлоговий світильник |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 212 ₴


