
Підлогова лампа Paul Neuhaus Linda 72012 LED золотава 140 см
19 627 ₴
- В наявності
- Код: 61491846
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа LED привертає увагу своїм елегантним, а також сучасним дизайном. Завдяки вигляду золотих листків і вигнутій формі вона не тільки вносить у дім чисту елегантність, але й забезпечує приємне, неяскраве освітлення. Вражаюче джерело світла також створює затишну атмосферу в житловому просторі завдяки кольору світла теплої білих. Лампа оснащена вбудованим джерелом світла LED. Завдяки застосованій технології вона характеризується енергоефективністю та низьким виділенням тепла. Існує можливість змінного затемнення інтенсивності світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість заміни | Немає |
| Довжина: | 32 мм |
| Клас захисту | I |
| Клас енергоефективності | C |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Мoдель | Linda 72012 |
| Потужність | 4.8 |
| Наявність димера | Да |
| Напруга | 230 |
| Светопоток | 720 |
| Температура кольору | 3000 |
| Тип | Торшер |
| Тип захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | Вбудований LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 627 ₴

