
Світильник настінний Kaspa Longis 20461109 скляний хром
10 025 ₴
- В наявності
- Код: 61492602
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінний Longis I 20461109 від Kaspa — стильне рішення для освітлення різних приміщень. Світильник виготовлений з прозорого скла та високоякісного металу з хромованим покриттям. Корпус має круглу стилізовану раму діаметром 10 см, яка кріпиться до стіни. Плафон виконаний з прозорого скла висотою 21 см і шириною 18 см, що забезпечує рівномірний розподіл світла. Світильник обладнаний цоколем Е27, сумісний зі світлодіодними лампочками потужністю до 25 Вт. Напруга живлення 230В. Клас герметичності IP20. Прозорий абажур у поєднанні з хромованим покриттям підходить для сучасних та індустріальних інтер'єрів, призначений для передпокою, спальні, гардеробної чи холу. Виріб не містить джерела світла. Простий монтаж і функціональний дизайн забезпечують практичне застосування в різних житлових просторах.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | I |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Etno, Angielski |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Przezroczyste |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 025 ₴

