
Настінний світильник Kaspa Longis 20462109
9 496 ₴
- В наявності
- Код: 61492603
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінний світильник LONGIS II хром ретро 20462109 KASPA Настінний світильник Longis II від Kaspa характеризується надзвичайно модним і стильним дизайном. освітлення для класичних і модерністських інтер'єрів. Світильник рекомендований для вітальні, спальні та скрізь, де необхідно використовувати якісне освітлення. Параметри:
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | II |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Etno, Angielski |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Przezroczyste |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 496 ₴

