
Настінний світильник Kaspa Longis IV 20464109 скляний хром
9 496 ₴
- В наявності
- Код: 61492606
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Longis IV від Kaspa – це стильне поєднання індустріального дизайну із сучасною елегантністю. Світильник виготовлений з прозорого скла та хромованого металу, що надає йому характер і функціональність. Абажур висотою 24 см і шириною 14 см встановлений на декоративній штанзі з круглою рамою діаметром 10 см. Блискуче хромоване покриття підкреслює індустріальний стиль, а прозорий скляний плафон створює гармонійний зовнішній вигляд. Світильник оснащений цоколем Е27 і розрахований на лампочки потужністю до 25 Вт, сумісний зі світлодіодами. Напруга живлення 230В. Клас герметичності IP20 дозволяє використовувати його у різних приміщеннях – коридорах, ванних кімнатах, гардеробних, холах та житлових просторах. Виріб відрізняється високою якістю обробки деталей і довговічністю матеріалів. Світильник поставляється без джерела світла. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | IV |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Kaspa |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Etno, Angielski |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Przezroczyste |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 496 ₴

