
Підвісна лампа Maxlight Muranob P0246
12 179 ₴
- В наявності
- Код: 61493921
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maxlight Muranob P0246. Люстра. це елегантне рішення, яке чудово вписується в сучасні інтер'єри. Її стильний дизайн та практичні характеристики роблять її ідеальним вибором для різних приміщень, таких як. офіс. чи. спальня. Завдяки використанню технології LED, лампа не тільки виглядає привабливо, але й характеризується. високою енергоефективністю., що є важливим у сьогоднішні часи. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа. Muranob. вирізняється. високою енергоефективністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 68 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 68 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Murano |
| Максимальна потужність лампочки | 3 Вт |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 179 ₴








