
Витяжка вбудована Globalo Retio 60.1 INOX 525 м3/год
13 008 ₴
- В наявності
- Код: 61664888
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована витяжка шириною 60 см з продуктивністю 525 м3/год. Обладнана алюмінієвим протижировим фільтром (можливість придбання вугільного фільтра) та енергозберігаючим світлодіодним освітленням, яке служить додатковим джерелом світла під капотом. Три рівні швидкості з простим кнопковим управлінням. Працює як у режимі витяжки, так і в режимі поглинання. Корпус виготовлений із чорної лакованої сталі. Мінімальний рівень шуму 48 дБ. Алюмінієвий фільтр закритий сталевою панеллю для естетичного вигляду. Діаметр виходу 15 см. Для ефективної та тихої роботи використовуйте гладку трубу того ж діаметра, максимально короткий відрізок (2-3 метри), уникайте численних вигинів. Утримуйте алюмінієві фільтри чистими для зниження опору повітря. Абсорбційний глушник Globalo TA 1.1 доступний як додатковий аксесуар для зниження шуму. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 200 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 56 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | G |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | Retio 60.1 |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Марка | Globalo > Okapy Globalo |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 6W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 525 > Okapy - Wydajność 525 m3/h |
| Тип капюшона | Podszafkowy > Okapy podszafkowe |
| Тип освітлення | LED |
| Точна ширина | 55 |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функції | Wyciąg > Okapy z wyciągiem |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 008 ₴







