
Витяжка вбудована Globalo Retio 60.1 чорна панельна 525 м³/год
13 008 ₴
- В наявності
- Код: 61664891
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна вбудована витяжка шириною 60 см легко адаптується до будь-якої кухонної меблі. Максимальна продуктивність 525 м³/год з мінімальним рівнем шуму 48 дБ забезпечує ефективне видалення запахів та вологи. Прилад працює у режимі відводу повітря назовні або режимі циркуляції з поглинанням забруднень. До комплектації входить алюмінієвий жироулавлювальний фільтр; вугільний фільтр доступний окремо для режиму циркуляції. Три рівні швидкості обертання з зручним кнопковим керуванням дозволяють вибрати оптимальний режим роботи. Корпус виготовлений із чорної лакованої сталі з елегантною сталевою панеллю, що закриває фільтр. Енергозберігаюче світлодіодне освітлення створює додаткове освітлення робочої зони під витяжкою. Діаметр вентиляційного виходу: 15 см. Для оптимальної роботи рекомендується підключення до гладкої труби діаметром 15 см з мінімальною кількістю вигинів (не більше двох під кутом до 45°). Довжина вентиляційного каналу не повинна перевищувати 2-3 метра. Регулярне чищення алюмінієвого фільтра забезпечує тиху роботу пристрою. Для додаткового зниження шуму рекомендується встановлення абсорбційного глушника Globalo TA 1.1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 56 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | G |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | GLO-RETIO_60_1_WHITE |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Марка | Globalo > Okapy Globalo |
| Мінімальний об'єм | 48 dB |
| Потужність освітлення | 3W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 525 > Okapy - Wydajność 525 m3/h |
| Тип капюшона | Podszafkowy > Okapy podszafkowe |
| Тип освітлення | LED |
| Точна ширина | 55 |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функції | Wyciąg > Okapy z wyciągiem |
| Колір | Biały > Okapy Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 008 ₴








