
Підвісний світильник Nowodvorski Minimal 9375
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 61829579
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа Nowodvorski Minimal 9375. Оригінальна, дизайнерська двопунктна дерев'яна підвісна лампа. Стильна форма лампи чудово впишеться в сучасні інтер'єри та мінімалістичні стилі. Лампа виготовлена з дерева, лакованої сталі та латуні. дизайн, який задовольнить найвимогливіших клієнтів. Світло, що виходить з представленого підвісного світильника, ідеально освітить приватні інтер'єри, а також заклади, офіси. Лампа продається без лампочки. Основний колір: Дерево. Лампа зі вбудованим джерелом світла LED: Ні. Монтаж: Стеля (підвіс). Напруга живлення: 230V.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Ширина | 132 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 110 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Мoдель | MINIMAL |
| Максимальна потужність лампочки | 40W, 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Масивне дерево |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴

