
Витяжка купольна Elica CORALINE WH/A/90 T.GREZZO
38 564 ₴
- В наявності
- Код: 62022212
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. КОРАЛІНА Elica CORALINE WH/A/90 T. GREZZO PRF0041832B Витяжка, яка не тільки надефективно видаляє дим, але й чудово доповнить вашу традиційну кухню. Крім того, максимальний рівень шуму не завадить жодному застіллю. На вибір є три рівні роботи. Витяжка оснащена галогенним освітленням. ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 236 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 12 |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | Coraline T.Grezzo |
| Марка | Elica |
| Потужність освітлення | 2 x 28W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Продуктивність екстракції [м3/год] | 990 |
| Тип капюшона | Kominowy, Przyścienny |
| Тип освітлення | Halogen |
| Рівні потужності вентилятора | 3 |
| Функції | Wyciąg |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 564 ₴



