
Стельовий світильник Zuma Line Loya золотой Led P0461-01A-F7F7
5 164 ₴
- В наявності
- Код: 62107982
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник Zuma Line Loya Gold Led P0461-01A-F7F7 - це поєднання оригінальності та оригінального стилю. Циліндрична рамка золотого кольору додає інтер'єру неймовірного благородства. Оригінальна форма додає надзвичайної елегантності. Незвичайний і цікавий дизайн чудово послужить унікальною прикрасою. Ідеально підходить для модерністських або мінімалістичних композицій. Світильник підкреслить сучасний характер і атмосферу вітальні або кухні. Специфікація: Матеріали: метал Колір: золото (P0461-01A-F7F7) | чорний (P0461-01A-L8L8) | білий (P0461-01A-S8S8) | хром (P0461-01A-F4F4) | мідь (P0461-01A-L7L7) Розміри: Загальна висота (регульована): до 140 см Діаметр стелі: 8 см Висота світильника без підвісу: 50 см Діаметр труби: 3,5 см Регулювання кута освітлення: немає Ступінь герметичності: IP20 Вага: 1,4 кг Джерела світла (у комплекті): 1 х LED модуль (стаціонарно встановлений - не підлягає заміні) / 230V / 5W Колір світла: 3000K (теплий білий) Кількість люменів: 450lm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 8 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 3.2 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | LOYA |
| Максимальна потужність лампи | 5W Вт |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 164 ₴







