
Газова варильна поверхня CONCEPT PDV4760 4 паламіка 59 см
15 362 ₴
- В наявності
- Код: 62152405
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня CONCEPT PDV4760 призначена для вбудовування в кухонний гарнітур. оснащена 4 газовими горілками, включаючи горілку WOK з високою потужністю. Корпус із нержавіючої сталі з матовою обробкою, решітка з чавуну. Ширина 59 см, глибина 51 см, висота 8,2 см. Вага 10,3 кг. Керування механічне, з фронтальним розташуванням 4 ручок. Горілка WOK: потужність 3,3 кВт, діаметр 200-240 мм. Дві горілки потужністю по 1,75 кВт (діаметр 120-160 мм та 160-180 мм). Горілка потужністю 1 кВт (діаметр 160-180 мм). оснащена автоматичним електричним запалюванням з інтегрованою у ручку запальницею. Безпека: автоматичне відключення при переривання полум'я (захист від витоку газу). Підключення газу: G 1" (G20 - 20 мбар). Живлення: 220-240 В ~ 50 Гц. Потужність запальника 0,6 Вт. Розміри для монтажу: 45 х 560 х 490 мм (В х Ш х Г). Легко чиститься завдяки гладкій поверхні з нержавіючої сталі та знімній решітці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.3 |
| Діаметр допоміжного пальника | 160-180 |
| Діаметр пальника WOK | 200-240 |
| Діаметр середнього пальника | 120-160 |
| Виготовлення груша | Чавун |
| Мoдель | PDV4760 |
| Потужність запальника | 0.6 |
| Мощность палника WOK | 3.3 |
| Потужність палиця допоміжного | 1 |
| Потужність палиця середньої потужності (120-160 мм) | 1.75 |
| Напруга | 220-240 |
| Тип застосунка газу | G 1" (G20 - 20 mbar) |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 362 ₴



