
Холодильна камера Liebherr UIKP 1554 Premium
70 639 ₴
- В наявності
- Код: 62187777
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. КУХНЯ ТАКА КРАСИВА, ЯК ВИ ХОЧЕТЕ, ХОЛОДИЛЬНИК НАДІЙНИЙ, ЯК МИ ПЛАНУВАЛИ Від вас і вашої уяви залежить, як виглядатиме кухня вашої мрії. Коли ви вирішите сховати холодильник у мінімалістичну шафу, надійні технології Liebherr, заховані всередині пристрою, допоможуть вам день у день. ВІДКРИЙТЕ ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЕРЕВАГИ НАШИХ БУДУЧИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ МИ ЗНАЄМО, ЯК НЕ ВТРАЧАТИ ЧАС. ВАШ ЧАС. Вибирайте між пристроями BioFresh і BioCool або між NoFrost і SmartFrost. BioFresh забезпечить тривалу свіжість ваших продуктів, а BioCool регулюватиме вологість. NoFrost змусить вас назавжди забути про клопітку розморожування, а SmartFrost значно зменшить інею продуктів і внутрішньої частини холодильника. Виберіть основні функції свого пристрою, а потім налаштуйте їх на свій розсуд, вибравши серію Comfort, Premium або PremiumPlus. ЩОДЕННІ ВИКЛИКИ – ХОЛОД Завдяки системі рівномірного охолодження PowerCooling температура в холодильній камері розподіляється рівномірно, рівномірно охолоджуючи кожен продукт. DuoCooling завдяки двом контурам охолодження запобіжить проникненню запахів і висиханню продуктів. Сигнал попередження про несправність гарантує, що ваші покупки завжди будуть безпечними. ДАЗЬТЕ НАМ ПОДУМАТИ ЗА ВАС Концепція Side-by-Side дозволяє комбінувати холодильники, морозильні камери та винні холодильники відповідно до ваших потреб. Завдяки технології контролю температури навколишнього середовища вибрані пристрої можна інтегрувати у ваш індивідуальний центр свіжості. І в горизонтальній, і у вертикальній концепціях ваша техніка та кухонні меблі будуть захищені від конденсації вологи між ними. ЯСНО, ЩО МИ ДИВИМОСЯ НА КОЖНУ ДЕТАЛЬ Енергозберігаючі світлодіодні колони освітлять кожен куточок вашого холодильника. Вони забезпечать оптимальне зберігання продукту - при цьому максимально використовуючи внутрішність пристрою. Точна електроніка дозволить точно регулювати температуру. Механізм SoftSystem забезпечить ще більше безпеки та зручності, ніжно закриваючи дверцята холодильника. Обладнання GlassLine із загартованого скла допоможе зберігати навіть найважчі покупки на полицях з регульованою висотою. Зрештою, важливі деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Стан | Нове |
| Клас енергоспоживання | E |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балкони в холодильнику | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткове обладнання | Alarm otwartych drzwi |
| Використовувані технології | Oświetlenie LED, Alarm otwartych drzwi |
| Клас заморожування | **** |
| Клас шуму | B |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Кількість зовнішніх дверей | 1 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 1 |
| Марка | LIEBHERR |
| Корисна місткість морозильної камери | 119 l |
| Корисна місткість холодильника | 105 l |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 92 |
| Продуктивність заморожування [кг/24 години] | 2 |
| Тип | Jednodrzwiowe |
| Тип керування | Elektroniczne |
| Встановлення двосторонніх дверей. | Немає |
| Функції | Oświetlenie LED, Alarm otwartych drzwi, Wyświetlacz cyfrowy, Wyświetlacz elektroniczny, Oświetlenie |
| Колір | Białe |
| загальна потужність | 150 l |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 639 ₴


