Вбудована винна шафа Liebherr EWTgb 3583 Vinidor чорного кольору призначена для зберігання та охолодження вин. Вмістимість 273 пляшки типу Bordeaux обсягом 0,75 л, максимум 83 пляшки Bordeaux. Два незалежних температурних контури з регулюванням для двох кліматичних зон. Висота 178,8 см, розміри 181,6 х 59,5 х 57,2 см. Клас енергоефективності G. Рівень шуму клас B. Двері монтуються вровень з фасадом меблів для вбудування. оснащена системою охолодження для тривалого зберігання вин при оптимальних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Вбудована техніка | Так |
| Кількість температурних зон | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1788 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість пляшок | 273 |
| Висота ніші | 178 |
| Довжина: | 572 мм |
| Клас емісії шуму | B |
| Клас енергоефективності | G |
| Максимум пляшок Bordeaux | 83 |
| Мoдель | EWTgb 3583 Vinidor |
| Монтаж дверей | Рівнінь із фасадом |
| Регульовані циркуляції охолодження | 2 |
| Тип | Винна шафа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 195 ₴


