
Підігрівач посуду Siemens BI510CNR0 чорний 23 л механічне керування
28 737 ₴
- В наявності
- Код: 63896853
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підігрівач посуду Siemens iQ500 BI510CNR0 призначений для збереження температури посуду та продуктів. Оснащений вбудованою нагрівальною плитою з подачею повітря, що забезпечує рівномірний розподіл тепла. Об'єм 23 літри, максимальне навантаження 15 кг. Плавна регулювання температури в діапазоні від 30 до 80°C. Управління механічне, за допомогою поворотного регулятора. Фронтальна частина виконана з загартованого скла чорного кольору. Максимальна вмістимість: 64 шт. кавових чашок або 14 шт. тарілок. Оснащений стандартним противковзаючим килимком. Розміри: ширина 59,4 см, глибина 54 см, висота 14 см. Виробництво Siemens AGD.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Колір | Чорний |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Компанія, що випускає | Siemens AGD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діапазон температур | 30-80 |
| Довжина: | 54 мм |
| Максимальна місткість кавових чашок | 64 |
| Максимальна місткість тарілок | 14 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 80 |
| Матеріал фронту | Стекло |
| Мінімальна температура | 30 |
| Мoдель | BI510CNR0 |
| Об'єм | 23 л |
| Плавне регулювання | Да |
| Серія | iQ500 |
| Способ нагрева | Нагрівальна плита з подаванням повітря |
| Стандартне обладнання | Протиковзний килимок |
| Тип | Підігрівач посуду |
| Тип керування | Поворотний регулятор |
| Керування | Механічне |
| Функції | Підігрівання |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 737 ₴







