
Витяжка CONCEPT OPP1260wh підвісна 60 см 135.5 м³/год
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 64410592
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка CONCEPT OPP1260WH - підвісна кухонна витяжка білого кольору шириною 60 см. Продуктивність 135.5 м³/год, рівень шуму 60 дБ. Клас енергоефективності D. оснащена металевим жировим фільтром. Клас освітлення B, клас ефективності поглинання забруднень C. Діаметр виходу 120 мм. Висота 82 мм, глибина 490 мм. Вага 7 кг. Напруга 220-240 В, частота 50/60 Гц, потужність 67 Вт. Мінімальна відстань від електричної плити 650 мм, від газової плити 700 мм. Код сертифікації 1969049.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 600 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр виходу | 120 |
| Клас освітлення | B |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | C |
| Код сертифікації | 1969049 |
| Мінімальна відстань від газової плити | 700 |
| Мінімальна відстань від електроплити | 650 |
| Мoдель | OPP1260WH |
| Потужність | 67 |
| Напруга | 220-240 |
| Продуктивність витяжки | 135.5 |
| Частота | 50/60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴

