
Витяжка Gorenje DKI550M/3 встроєна 55 см 320 м³/ч
7 754 ₴
- В наявності
- Код: 6471734
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Встроєна витяжка Gorenje DKI550M/3 шириною 55 см призначена для встановлення у кухонну шафу. оснащена одним мотором потужністю 250 Вт і може працювати у режимах відведення або рециркуляції. Продуктивність становить 320 м³/ч у режимі відкритого циркулювання повітря. Рівень шуму 65 дБ. оснащена LED-освітленням потужністю 70 Вт з 2 точками світла. Управління механічне з 3 швидкостями обертання. Фільтр жиру алюмінієвий, кількість фільтрів - 2 штуки. Можлива встановлення вугільного фільтра. Матеріал корпусу - нержавіюча сталь (Inox). Діаметр повітропровідника 12 см. Розміри: 55 х 30 х 30 см. Клас енергоефективності D. Живлення 230 В. У комплекті інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 550 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Датчик запаху | Немає |
| Діаметр повітроводу | 12 |
| Клас енергоефективності | D |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість точок світла | 2 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Мoдель | DKI550M/3 |
| Потужність двигуна | 250 |
| Потужність освітлення | 70 |
| Напруга живлення | 230 |
| Продуктивність витяжки | 320 |
| Тип | Витяжка |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Функція відкладеного вмикання | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 754 ₴



