
Витяжка Elica ELITE 14 LUX WH/A/50 біла 49.8 см 336 м³/год
9 195 ₴
- В наявності
- Код: 65051651
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована підшафова телескопічна витяжка Elica ELITE 14 LUX WH/A/50 білого кольору. Ширина 49.8 см, глибина 28 см, висота 18 см. Продуктивність 336 м³/год, максимальна шумність 62 дБ, мінімальна 46 дБ. оснащена алюмінієвим жировим фільтром (1 шт.), 2 світлодіодними точками освітлення, діаметр вихідного отвору 12.5 см. Клас енергоефективності D. Клас ефективності поглинання забруднень D.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 49.8 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Гучність | 54dB |
| Діаметр витяжного отвору | 12.5 |
| Діаметр виходу повітря [см] | 12.5 |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Максимальна висота | 18 |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Мінімальна гучність | 46 dB |
| Мoдель | ELITE 14 LUX WH/A/50 |
| Потужність освітлення | 2x 3 |
| Продуктивність витяжки | 336 |
| Рівень шуму (максимум) | 62 |
| Рівень шуму (мінімум) | 46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 195 ₴



