
Газова варильна поверхня Electrolux EGS6426SX 4 конфорки
12 810 ₴
- В наявності
- Код: 65568158
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Electrolux EGS6426SX з 4 конфорками потужністю 1000, 3000, 1900 та 1900 Вт. Корпус з нержавіючої сталі сірого кольору. Розміри: 59,5 см ширина, 51 см глибина, 4 см висота. Обладнана захистом від витікання газу, газовою запальничкою з електроподпалом, чавунними двочастинними решітками. Управління механічне ручками. Класична модель для встановлення у вбудовану варильну поверхню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал решітки | Чавунна |
| Мoдель | EGS6426SX |
| Потужність конфорки 1 | 1000 |
| Потужність конфорки 2 | 3000 |
| Потужність конфорки 3 | 1900 |
| Потужність конфорки 4 | 1900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 810 ₴










