
Підвісний світильник Endon Bernice 2030-5AN
15 686 ₴
- В наявності
- Код: 65700598
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа підвісна BERNICE - 2030-5AN. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетику, яка може суттєво вплинути на характер приміщення. Лампа підвісна. ENDON BERNICE. є відмінним прикладом продукту, який поєднує в собі ці характеристики, створюючи унікальний декоративний елемент в кожному домі. Світлові параметри. BERNICE. оснащена 5 джерелами світла, які дозволяють рівномірно освітлювати простір. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 60W, що забезпечує достатню кількість світла для освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 44 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 686 ₴









