
Лампа підвісна ENDON Lullaby LULLABY-5CR
26 272 ₴
- В наявності
- Код: 65700609
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа підвісна LULLABY - LULLABY-5CR. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Вони не тільки є джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може підкреслити характер і стиль приміщення. Лампа підвісна LULLABY. це відмінний вибір для тих, хто хоче поєднати функціональність з естетикою. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів кожної стельової лампи є її здатність освітлювати простір. оснащена п'ятьма джерелами світла, кожне з максимальним споживанням 60W. Завдяки цьому забезпечує вражаючу кількість світла,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115 мм |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 272 ₴

