
Люстра підвісна ENDON LAMBERTH 69455 чотирьохламповая класична
17 163 ₴
- В наявності
- Код: 65700706
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник ENDON LAMBERTH 69455 поєднує класичний англійський стиль із сучасною функціональністю. Модель обладнана 4 джерелами світла E14 максимальною потужністю 40 Вт кожен, забезпечуючи потужне та рівномірне освітлення для великих приміщень. Сумісна зі світлодіодними лампочками, що дозволяє значно зменшити енергоспоживання. Розміри: висота 198 см, ширина 30 см, глибина 27 см. Клас енергоефективності E. Ступінь захисту IP20 призначена для використання в сухих приміщеннях. Конструкція виготовлена з металу та скла з прозорим абажуром та обробкою з патинованої латуні, що забезпечує простоту догляду та довговічність. Елегантний дизайн ідеально підходить для вітальні, їдальні або спальні, легко адаптується до різних інтер'єрів. Світильник поставляється готовим до установлення та використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 198 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 27 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Salon |
| Мoдель | Lambeth |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Endon |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Klasyczny, Angielski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Złote |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 163 ₴






