
Підвісна лампа ENDON INDARA 71345
35 232 ₴
- В наявності
- Код: 65700750
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа підвісна INDARA - 71345. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідну яскравість, але й створюючи атмосферу, яка впливає на наше самопочуття. Залежно від стилю та типу лампи, їх можна застосувати в різних приміщеннях, від віталень до спалень. Однією з моделей, яка вирізняється на фоні інших, є. Світлова ефективність. Стельова лампа ENDON INDARA оснащена. 5 джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть більших приміщень. Кожне джерело світла може мати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 68 см |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 232 ₴

