
Підвісна лампа Endon FENTON 73103
30 672 ₴
- В наявності
- Код: 65700804
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа підвісна FENTON - 73103. Стельові лампи є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, надаючи простору не лише відповідну яскравість, але й характер і стиль. Завдяки різноманітності форм, матеріалів і кольорів можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Параметри світла. Одним з ключових аспектів стельової лампи є її здатність освітлювати простір. ENDON Лампа підвісна FENTON. оснащена одним джерелом світла потужністю 40W, яке підтримує лампочки з різьбленням E27. Завдяки цьому може випромінювати яскраве і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Енергетичний клас | E |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 672 ₴





