
Підвісний світильник Endon Finsbury 73598
61 811 ₴
- В наявності
- Код: 65700820
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа підвісна FINSBURY - 73598. Стельові лампи - це ключовий елемент інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й додає характеру та стилю приміщенню. Різноманітність доступних моделей дозволяє підібрати лампу до будь-якого інтер'єру, роблячи його більш функціональним та естетичним. Параметри освітлення. ENDON Лампа підвісна FINSBURY - це відмінний вибір для тих, хто потребує потужного та ефективного освітлення. Лампа оснащена п'ятьма джерелами світла, кожне з яких може мати максимальну потужність 60W. Завдяки цьому загалом випромінює світло о.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 811 ₴










