
Nordlux Підвісний світильник Design For The People 84253003
10 806 ₴
- В наявності
- Код: 65701158
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Design For The People 84253003. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетику. Сучасні проекти люстр дозволяють використовувати їх у різних приміщеннях, від спальні до їдальні, створюючи затишну атмосферу та відмінні умови для повсякденних справ. це вибір для людей, які цінують сучасний стиль та високу якість виконання. Потужність та ефективність освітлення. Люстра. забезпечує. максимальну потужність лампочки 60W., що.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45.5 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Aver |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 806 ₴


