
Настінний світильник Cosmo Light T01960Ch
8 481 ₴
- В наявності
- Код: 65701435
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа CARACAS T01960CH – Cosmo Light Настільна лампа CARACAS T01960CH – Cosmo Light – дизайнерська настільна лампа, виготовлена з благородних матеріалів і новаторського дизайну. Світильник оснащений одним джерелом світла і може використовуватися як додаткове акцентне освітлення в спальні та вітальні. Лампа призначена для потужних світлодіодних ламп. Також цікавою ідеєю буде використання Smart bulbs, завдяки яким ми зможемо керувати лампою за допомогою смартфона. Абажур виготовлено з якісного матеріалу. Чорний абажур, покритий зсередини сріблястою плівкою ПВХ, ідеально доповнить цю чудову сучасну настільну лампу. Настільна лампа Lima рекомендована для всіх сучасних квартир, для людей, які цінують модне, дизайнерське художнє освітлення. Лампа також впишеться у витончені та вишукані інтер'єри. Лампа рекомендована для домашнього використання, але відмінно буде працювати і в комерційних умовах. Лампа чудово підійде для освітлення ресторану, пабу чи готелю. 5902115961960 Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від польського дистриб'ютора!
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 38 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | Caracas |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Cosmolight |
| Матеріал | Stal, Metal, Tworzywo sztuczne, Tkanina |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 481 ₴

