
Настільна лампа ENDON LESSINA 68802
12 180 ₴
- В наявності
- Код: 65701455
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа настільна LESSINA 68802. Настільні лампи - це ключові елементи оформлення інтер'єру, які не тільки забезпечують світло, але й впливають на атмосферу та стиль приміщення. Вибір відповідної моделі може повністю змінити вигляд даного простору, тому варто приділити увагу різноманітним варіантам, доступним на ринку. У випадку з лампою LESSINA 68802 від бренду Endon, ми маємо справу з елегантним продуктом, який поєднує в собі класичний дизайн з функціональністю. Стиль і дизайн. Модель LESSINA випромінює класичний англійський стиль, що робить її ідеальною для спалень, кабінетів чи.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 35 см |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Lessina |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 180 ₴


