
Підвісний світильник ENDON FARGO 18BP
23 127 ₴
- В наявності
- Код: 65702672
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа підвісна FARGO - FARGO-18BP. Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, що впливає не лише на освітлення простору, але й на його оформлення. Завдяки різноманітним стилям і функціональності, вони є відмінним рішенням для багатьох приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи навіть ванна кімната. Серед них особливо вирізняється. ENDON Лампа підвісна FARGO - FARGO-18BP., яка поєднує в собі класичний англійський стиль з сучасним дизайном. Параметри світла. Лампа підвісна FARGO пропонує. освітлювальну потужність., яка задовольнить навіть найвимогливіших.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 114 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 45 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 127 ₴










