
Підвісна лампа Cosmo Light New York P08434Ch хром 8 джерел
30 008 ₴
- В наявності
- Код: 65702734
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Cosmo Light P08434Ch. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на настрій і функціональність приміщень. Вони є універсальним рішенням, яке можна адаптувати до різних стилів декору та різних приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. У цій категорії представлений широкий вибір продуктів, які відрізняються дизайном, ефективністю та функціональністю. Світлова ефективність. - це стельовий світильник, оснащений 8 джерелами світла, що забезпечує інтенсивне та рівномірне освітлення простору. Світильник підтримує.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 мм |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Мoдель | New York P08434Ch |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Виробник | Cosmo Light |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісний світильник |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 43 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 008 ₴

