
Підвісна лампа Cosmo Light P04052Ni
23 407 ₴
- В наявності
- Код: 65702743
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Cosmo Light P04052Ni. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність наших приміщень. Завдяки своїй універсальності можуть бути використані в різних просторах, від вітальні до офісу, створюючи неповторний клімат. Вибір відповідного стельового світильника може значно вплинути на комфорт і естетику інтер'єру. Параметри світла. це стельовий світильник, який був оснащений чотирма джерелами світла, що забезпечує оптимальне освітлення навіть більших приміщень. Світильник підтримує лампи з максимальною потужністю 40W кожна, що.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 43 см |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | P04052Ni |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Виробник | Cosmo Light |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 43 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 407 ₴






