
Стельовий світильник Cosmo Light COPENHAGEN G9 miedziany P01028Cu
5 440 ₴
- В наявності
- Код: 65702781
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Cosmo Light Підвісний світильник COPENHAGEN G9 мідь P01028Cu Герметичність IP20 Напруга живлення 230 В Матеріал Метал/скло Висота 27 см Діаметр 14 см ShaftnG9 Кількість джерел світла 1 Джерело включено Так Колір міді Потужність 28 Вт Рекомендації Спосіб монтажу: стельовий, накладний Застосування для спальні, їдальні, вітальні, кімнати, холу, кухні, офісу, ресторану, бару, магазину
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Мoдель | COPENHAGEN |
| Максимальна потужність лампи | 28W Вт |
| Марка | Cosmolight |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Srebrne |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 440 ₴




