
Підвісна лампа Endon DALEY 73016
21 855 ₴
- В наявності
- Код: 65702941
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа підвісна DALEY - 73016. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи простору відповідний настрій і забезпечуючи функціональне джерело світла. В залежності від стилю і призначення приміщення, можуть виконувати як декоративну, так і практичну функцію. це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне і універсальне освітлення. Параметри світла. оснащена трьома джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 40W, що забезпечує відповідне освітлення навіть у більших.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 51 см |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | DALEY 73016 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Виробник | Endon |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісна лампа |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 855 ₴








