
Плафон Azzardo ELOY 2 чорний GU10 2x12 см
4 714 ₴
- В наявності
- Код: 65758151
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон Azzardo ELOY 2 (модель GM4204-BK-BK, артикул AZ2138) виконаний у чорному кольорі. Призначений для встановлення двох джерел світла типу GU10. Компактні розміри: ширина 9 см, висота 12 см, глибина 12 см, діаметр плафона 12 см. Світильник підходить для домашнього освітлення та монтується на стелю як натяжна опра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Область застосування | Для домашнього освітлення |
| Тип | Плафон |
| Цоколь | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AZ2138 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12 мм |
| Діаметр плафона | 12 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Мoдель | GM4204-BK-BK |
| Стан | Нове |
| Тип монтажа | Натяжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 714 ₴

