
Плафон Maytoni Dia522CL07G кристальний каскад золотий 42 см
62 258 ₴
- В наявності
- Код: 65758451
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон Maytoni Dia522CL07G (модель Cascade) являє собою люстру з кристальними елементами в золотому виконанні. Конструкція виробу включає 7 джерел світла з цоколем E14. Розміри: ширина 42 см, висота 50 см. Матеріал корпусу: метал та кристал. Максимальна потужність лампочки становить 60 Вт. Виріб відрізняється класичним дизайном і підходить для створення атмосфери розкоші в інтер'єрі приміщення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал | Метал і кристал |
| Мoдель | DIA522-CL-07-G |
| Поміщення | Спальня |
| Тип | Плафон |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 258 ₴


