
Плафон Endon HUDSON 70558
31 513 ₴
- В наявності
- Код: 65758472
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Plafon HUDSON - 70558. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням унікальний характер і функціональність. Завдяки різноманітності доступних на ринку моделей, їх можна адаптувати до будь-якого стилю і потреби. Одним з видатних продуктів у цій категорії є ENDON Plafon HUDSON - 70558, який поєднує в собі елегантність та практичність. Параметри світла та ефективність. ENDON Plafon HUDSON - 70558 підтримує одне джерело світла з максимальною потужністю 60W, що робить його ідеальним для освітлення відпочинкових зон. Тип патрона.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Основні | |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 34 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Endon |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 513 ₴









