
Варильна поверхня газова Electrolux KGG6407K 4 конфорки
13 191 ₴
- В наявності
- Код: 65888816
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варильна поверхня газова Electrolux KGG6407K з 4 конфорками. Тип плити: газ на склі. Матеріал плити: загартоване скло. Решітки чавунні, окремі для кожної конфорки. Керування ручками. оснащена електрозаймачем газу та захистом від витоку газу. Загальна потужність 7650 Вт. Конфорки мають потужність: 1000 Вт, 2400 Вт, 1900 Вт, 1900 Вт. Розміри: висота 4 см, глибина 51 см, ширина вбудування 55 см. Напруга живлення 220-240 В.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 51 мм |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Electrolux |
| Матеріал решітки | Чавунна |
| Мoдель | KGG6407K |
| Потужність | 7650 |
| Потужність конфорки 1 | 1000 |
| Потужність конфорки 2 | 2400 |
| Потужність конфорки 3 | 1900 |
| Потужність конфорки 4 | 1900 |
| Напруга живлення | 220-240 |
| Тип решітки | Окрема для кожної конфорки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 191 ₴










