Електрична вбудована варильна поверхня AEG IKB64301FB з індукційною технологією нагріву. Ширина 59 см, глибина 52 см. оснащена 4 індукційними конфорками з різною потужністю: ліва передня 2300/3700 Вт, ліва задня 1800/2800 Вт, права передня 1400/2500 Вт, права задня 1800/2800 Вт. Діаметри конфорок: 210 мм, 180 мм, 145 мм, 180 мм. Управління сенсорне, розташоване спереду справа. Загальна споживана потужність 7350 Вт. Напруга 220-240/400V 2N. Кабель живлення довжиною 1.5 м. Колір чорний. Має функцію контролю залишкового тепла OptiHeat з 3-ступінчастою регулюванням та 7-сегментним індикатором. Захист від дітей. Автоматичний вимикач. Вага 11.04 кг. Код продукту PNC 949597378. EAN 7332543592326.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Варіант установки | Незалежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Таймер | Ні |
| Електропідпал | Ні |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 0 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 0 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | ромб |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний вимикач | Да |
| Вага | 11.04 |
| Діаметр ліва задня | 180 |
| Діаметр ліва передня | 210 |
| Діаметр права задня | 180 |
| Діаметр права передня | 145 |
| Довжина кабелю | 1.5 |
| Індикатор залишкового тепла | 7 сегментів |
| Код продукту PNC | 949597378 |
| Контроль залишкового тепла | Да |
| Мoдель | IKB64301FB |
| Потужність ліва задня | 1800/2800 |
| Потужність ліва передня | 2300/3700 |
| Потужність права задня | 1800/2800 |
| Потужність права передня | 1400/2500 |
| Напруга | 220-240/400V 2N |
| Споживана потужність | 7350 |
| Розташування елементів керування | Спереду праворуч |
| Функція OptiHeat | 3-ступенева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


