
Плафон Maytoni Dallas MOD545PL-20CH
35 162 ₴
- В наявності
- Код: 66080576
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Светильник потолочный Dallas MOD545PL-20CH Maytoni. Технические данные: розміри: висота 25 см, диаметр 75 см. Материал: металл, скло. Источник света: 20 x G9. колір: хром. потужність света: 28 Вт. Степень защиты от проникновения твердых тел и влаги: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 75 |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Мoдель | DALLAS |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 162 ₴




