
Настінний світильник Eglo San Peri Vintage 97886
4 644 ₴
- В наявності
- Код: 74325554
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа Eglo San Peri Vintage 97886 Пропозиція настінного освітлення для всіх прихильників стилю лофт-індастріал і для людей, які люблять прості форми. Настінний світильник Peri 97886 виконаний в чорному кольорі, який є домінуючим, лише внутрішня частина абажура біла, завдяки чому світло відбивається від неї та освітлює дану зону. Настінний світильник можна регулювати по вертикалі за допомогою рухомого кронштейна, а положення металевого абажура можна регулювати за допомогою чорних декоративних гвинтів. освітлення для кімнат у готелях і готелях. У запропонованому настінному світильнику Peri 97886 ми знайдемо 1 джерело світла з ниткою E27, максимальною потужністю 10 Вт, з можливістю використання енергозберігаючих лампочок, які гарантують енергозбереження та добре освітлений інтер’єр. Товар абсолютно новий, упакований в оригінальну коробку з інструкцією по збірці. Шурупи та дюбелі, необхідні для кріплення, слід вибирати відповідно до поверхні, на яку буде вішатися світильник. На світильник поширюється гарантія 24 місяці та є сертифікати відповідності. Настінний світильник Peri 97886 від Eglo не містить джерела світла. Технічні параметри Зріст [см] 21 Ширина [см] 30 Джерело світла 1x10W / E27 LED Клас енергоспоживання A++ Напруга [В] 220-240 Примітки можливість використання світлодіодних або енергозберігаючих лампочок будь-якої потужності (без джерела світла) Вага [кг] 1,353 Глибина [см] 13 Виробник Eglo Колір: чорний Герметичність IP20 Максимальна потужність одного джерела [Вт] 10 Кількість джерел світла 1 Джерело світла не включено Змінне джерело світла так Різьба/розетка E27 Сучасний стиль Матеріал: сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 13 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 10W Вт |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 644 ₴


