
Лампа підвісна Design Led Shape 60W біла футуристична
10 655 ₴
- В наявності
- Код: 74325701
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна Кільця LED - додайте сучасності вашій арній. LED Кільця від Altavola Design це лампа з одного боку, що вражає простотою форми своїх геометричних абажурів, а з іншого - іронічно привертає увагу своїм вишуканістю. Поєднання силікону з алюмінієм надає лампі сучасний, дещо індустріальний вигляд, який позитивно впливає на всю арнію. LED кільця, доступні в багатьох варіантах, можуть використовуватися поодинці — як світловий акцент на сходах або над столом у високій вітальні, або в більшій композиції, наприклад, у громадському просторі. Завдяки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 60 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Мoдель | La073/P_60_In_4K_White |
| Потужність | 60 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Виробник | Design Led |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісний світильник |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 655 ₴

